Osoba do prac wykończeniowych

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Vlamertinge, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Vlamertinge

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, firmy prowadzącej działalność w branży budowlanej na terenie Belgii i Francji poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku :

Obowiązki:

Praca przy montażu konstrukcji drewnianych i metalowych typu: budynki przemysłowe i rolnicze np. fabryki, hale, hangary itp.), w tym:

-wykonywanie prac pomocniczych z zakresu dekarstwa,

-wykończeń silikonowych ,

-pomoc przy montażach konstrukcji .

Oferujemy :

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową:

* 14,50 euro brutto/h- praca wykonywana na terenie Belgii;

* 11,50 euro brutto/h + 10,09 euro netto/ dzień - praca wykonywana na terenie Francji

- Premię amortyzacyjną;

- Dodatek za mobilność przyznawany przez pracodawcę (w zależności od pokonanych km);

- Dofinansowane zakwaterowanie;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem, wyjazdem i zakwaterowaniem.

Licencja Agencji nr 1954. Oferta pracy tymczasowej.

Wymagania :

- doświadczenie w wykonywaniu w/w prac (mile widziane doświadczenie w pracy przy projektach zagranicznych);

- brak przeciwwskazań do prac na wysokościach - warunek konieczny;

- znajomość komunikatywna języków francuskiego lub niderlandzki- warunek konieczny;

- własne auto dyspozycyjne na wyjazd- warunek konieczny;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.