Osoba do prac pomocniczych w drukarni

Koopress Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Drukarnia KOOPRESS Sp. z o.o. zatrudni Osoby do prac pomocniczych w drukarni.

  • cechuje Cię dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • jesteś gotowy podjąć pracę w systemie dwu-zmianowym od poniedziałku do piątku.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • wykonywanie prac pomocniczych przy maszynie: nakładanie, odbieranie, pakowanie opakowań
  • separowanie użytków
  • pakowanie produktów do kartonów
  • prace pomocnicze w przygotowaniu opakowań do sklejania
  • zadania proste i powtarzalne, nie wymagające kreatywnego podejścia

Miejsce pracy: Olsztyn.

Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zapraszamy do składania aplikacji wysyłając swoje CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Zakład ukierunkowany jest na druk techniką offsetową. Produkuje się tu e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne