HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Osoba do obsługi

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osoby (1 wakat) na stanowisko osoby do obsługi. Klient prowadzi rodzinny hotel z restauracją.

Miejsce: 91438 Bad Windsheim (okolice Norymbergi), Niemcy
Rozpoczęcie zlecenia: sierpień/ wrzesień
Zakończenie zlecenia: 31.12.20r ( z możliwością przedłużenia umowy od stycznia)

Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia oraz wyżywienie,
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
-Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Zakres obowiązków:
-Obsługa gości podczas śniadań w restauracji
-Pomoc w restauracji / pomoc podczas przygotowania śniadań

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość języka Niemieckiego min w stopniu podstawowym (warunek konieczny)

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu pod numerem : 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.