Organizator widowni - przedstawiciel handlowy Teatru

Teatr Neon

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Teatr NEON z Wrocławia, wystawiający spektakle dla dzieci i młodzieży, poszukuje przedstawicieli handlowych - organizatorów widowni na terenie całej Polski. Szukamy ludzi aktywnych, zainteresowanych kulturą, mobilnych i zdeterminowanych. Praca od zaraz. Gwarantujemy podstawę wynagrodzenia i zwrot kosztów podróży dodatkowo prowizje i premie.

Opis stanowiska:

- organizacja spektakli na terenie całej Polski,

- prezentowanie oferty Teatru i pozyskiwanie nowych klientów,

- utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami,

- realizacja indywidualnych planów sprzedażowych i wyznaczonych zadań,

- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

- wysokie zdolności komunikacyjne,

- bardzo dobra organizacja pracy własnej,

- motywacja,

- prawo jazdy kat. B,

- znajomość MS Office,

- min. średnie wykształcenie,

- mile widziana znajomość technik sprzedaży bezpośredniej,

- mile widziany własny samochód,

- chęć do podjęcia pracy mobilnej.

Oferujemy:

- pracę w oparciu umowę zlecenie,

- motywacyjny system wynagrodzenia: podstawę oraz prowizję od sprzedaży, dodatkowe

premie za realizacje zadań posprzedażowych,

- zwrot kosztów podróży służbowych,

- niezbędne szkolenia i materiały,

- pracę przy ciekawych projektach teatralnych i muzycznych,

- pracę w młodym zespole i miłej atmosferze oraz dynamicznie rozwijającej się firmie.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

Prezentacja firmy

Teatr Neon z Wrocławia prezentuje spektakle dla dzieci i młodzieży. Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Inne