Ordynator Oddziału Pediatrycznego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Zamość, lubelskie

Miejsce pracy: Zamość

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem (możliwość współpracy również w oparciu o kontrakt gospodarczy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bezpośredni wpływ na rozwój i funkcjonowanie Oddziału Pediatrycznego
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie medyczne - dyplom Lekarza
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Co najmniej 8 lat doświadczenia w zawodzie Lekarza w lecznictwie szpitalnym
  • Specjalizacja w zakresie pediatrii (min. 5 lat pracy na Oddziale Pediatrycznym)
  • Komunikatywność, w tym umiejętność pracy z dziećmi
  • Umiejętność zarządzania personelem będzie dużym atutem

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Kierowanie Oddziałem Pediatrii i odpowiedzialność za jego funkcjonowanie pod względem merytorycznym, administracyjnym i organizacyjnym
  • Zarządzanie podległym zespołem oraz dbałość o rozwój pracowników
  • Dbałość o jakość świadczonych usług na Oddziale
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
    w placówce

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy