Opis stanowiska pracy

Chcesz wyjechać do Holandii aby zarobić? Posiadasz doświadczenie w pracach magazynowych? Chciałabyś/Chciałbyś rozwijać się w firmie odzieżowej? A może dopiero zaczynasz karierę zawodową? Podejmij stabilną pracę z In Person, nie zwlekaj!

Do Twoich obowiązków będzie należeć:
· Ręczne sortowanie i odbiór towarów za pomocą skanera
· Przygotowanie towarów do wysyłki
· Czynności porządkowe

Wymagania

· Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
· Doświadczenie w logistyce
· Gotowość do pracy fizycznej
· Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna