Want 2 Work Sp. z o.o. w organizacji

Orderpicker / Zbieranie Zamówień

Od: Want 2 Work Sp. z o.o. w organizacji
Miejsce pracy: Holandia, Rotterdam, Alkmaar, Veghel, Uden, Heijen

Holenderska agencja pracy Want2Work mająca siedzibę w miejscowości ’s-Hertogenbosch poszukuje operatorów wózków widłowych typu Reachtruck na terenie Holandii. Want2Work jest biurem z długoletnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników głównie w sektorze logistycznym.

Aktualnie oferujemy prace w różnych miejscowościach Holandii: okolice Rotterdamu, Veghel, Uden, Heijen, Enschede, okolice Alkmaar. Naszym Klientem jest międzynarodowa siec logistyczna.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień ( voicepick lub skaner )

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie ( nie warunek konieczny)
  • motywacja do pracy

Oferujemy:

  • przejrzystą formę zatrudnienia w holenderskiej agencji pracy
  • elastyczną prace w przyjaznym środowisku w profesjonalnej firmie
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".