HEADEX Group HEADEX Group HEADEX Group
Grupa HEADEX to jedna z największych firm zajmujących się rekrutacją w ramach pracy stałej oraz tymczasowej z ponad 18-letnim doświadczeniem. Współpracujemy z największymi i najbardziej wiarygodnymi firmami. Dysponujemy wyselekcjonowanymi ofertami pracy, które pomogą Ci nie tylko zarobić, ale także zdobyć bezcenne umiejętności. W oparciu o Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, indywidualne zdolności oraz oczekiwania, dopasujemy do Ciebie ofertę pracy, która zapewni Ci elastyczny lub odpowiednio skoordynowany grafik pracy, podniesienie poziomu kwalifikacji zawodowych, naukę i samodoskonalenie.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, dbającą o warunki pracy, bezpieczeństwo i gwarancje socjalne naszych pracowników. Chcemy mieć pewność, że oferujemy wyłącznie legalną pracę, a wszystkie usługi związane z zatrudnieniem świadczymy ZA DARMO!
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Order picker

Lokalizacja: Potsdam, Niemcy

O firmie

Firma HEADEX Group powstała w 2003 r. w Wilnie. Począwszy od jej założenia pragniemy umożliwić naszym klientom elastyczne zarządzanie zasobami ludzkimi z uwzględnieniem zmiennych potrzeb rynku. Prowadzimy działalność na Litwie i rynkach światowych – w Europie Zachodniej i Skandynawii.

Wśród naszych klientów znajdują się zarówno duże, jak i małe firmy produkcyjne, handlowe, logistyczne oraz firmy prowadzące działalność z zakresu obsługi klienta.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika kompletującego zamówienia (Order picker).

Stanowisko: Order picker

Miejsce pracy: Potsdam, Niemcy

Opis stanowiska:

  • Uzupełnianie i przygotowanie towarów do wysyłki
  • Wyszukiwanie towarów zgodnie z zamówieniami
  • Utrzymanie czystości w magazynie

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna
  • Odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Prawo jazdy mile widziane
  • Język angielski na poziomie podstawowym
  • Doświadczenie w zakresie obsługi niskopojemnościowego akumulatorowego wózka widłowego z platformą mobilną
  • Doświadczenie w komisjonowaniu i pakowaniu towarów na europalety

W zamian oferujemy:

  • Pełne szkolenie, przygotowanie do pracy
  • Wynagrodzenie: 1300 – 1600 euro (netto)
  • Dodatkowe stawki za pracę w soboty i niedziele
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Pomoc w organizowaniu podróży i załatwieniu wszystkich formalności
  • Ubezpieczenie i gwarancję płatności
  • Legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy – marcin.bialas@headex.pl

Do podpisania umowy, zapraszamy do naszego biura w Lublinie (Konrada Wallenroda 2F)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HEADEX Group