Opis stanowiska pracy

Czujesz się dobrze w środowisku magazynowym? Obsługa wózków EPT to dla Ciebie żadna nowość? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Zostań częścią zespołu w międzynarodowej firmie Kuehne + Nagel!

Podejmij pracę w Holandii z In Person już dziś i niech to będzie inwestycja w lepsze jutro! Stabilna praca czeka na Ciebie!

Zadzwoń lub aplikuj!

#TwojaPracaMaZnaczenie

#BadzDumnyZTegoCoRobisz

Stanowisko: Order Picker

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

· Ręczne sortowanie i odbiór towarów za pomocą skanera

· Przygotowanie towarów do wysyłki

· Liczenie towaru

· Obsługa elektrycznych wózków typu EPT oraz OPT

Oferta tylko dla osób nie bojących się pracy na wysokościach!!!

Oczekujemy:

· Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1)

· Chęci odbycia w pracy kursu na wózki OPT

· Doświadczenia w logistyce

· Gotowości do pracy fizycznej

· Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

· Możliwość odbycia szkolenia na wózki OPT i przejścia na wyższą stawkę

· Organizację wyjazdu

· Zakwaterowanie

· Darmowy dojazd do pracy

· Stabilne i legalne zatrudnienie

· Możliwość rozwoju w firmie

· Wolne weekendy

· Opiekę koordynatorów

· Dla osób mieszkających prywatnie, zwrot kosztów dojazdów do pracy

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie