Opis stanowiska pracy

Chcesz wyjechać do Holandii i być częścią projektu "Bleck Friday" w którym zyskasz rabat na transport -10% do Holandii, a także miesięczną subskrypcję Spotify? Jeżeli dopiero zaczynasz swoją ścieżkę zawodową podejmij stabilną pracę z In Person, nie czekaj!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

· Ręczne sortowanie i odbiór towarów za pomocą skanera

· Przygotowanie towarów do wysyłki

· Czynności porządkowe

Oczekujemy:

· Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

· Doświadczenia w logistyce

· Gotowości do pracy fizycznej

· Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

· stawkę 10.08€ na start

· Organizację wyjazdu, a w tym RABAT -10% na transport do Holandii

· kod rabatowy na miesięczną subskrypcję Spotify

· Zakwaterowanie

· Darmowy dojazd do pracy

· Możliwość wyjazdu dla par

· Stabilne i legalne zatrudnienie

· Dla osób mieszkających prywatnie, zwrot kosztów dojazdów do pracy

Zarejestruj się już dzisiaj klikając przycisk APLIKUJ, bądź zadzwoń do nas już teraz!

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie