Order picker w magazynie sprzętu elektronicznego

SBA Flex Recruitment

Waalwijk, Niderlandy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w magazynie ze sprzętem elektronicznym (marki Dell, Apple, Canon, Sonon, Targos): sortowanie i przeliczanie produktów, przygotowanie i pakowanie ich do dalszego transportu i wysyłki, kontrolą jakości, umieszczanie produktów według wytycznych w odpowiednich lokalizacjach w magazynie.

Wymagania

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym
Dokładność i precyzja
Mile widziane osoby mieszkające prywatnie w okolicy Waalwijk i mogące samodzielnie dojechać do pracy - ATRAKCYJNY BONUS 350 EUR!
Chęć do pracy zmianowej

Prezentacja firmy

SBA Flex Recruitment jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie