Order Picker/Pracownik magazynu

Timing Sp. z o.o.

Venlo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jeżeli lubisz pracę w logistyce, postaw na pracę jako pracownik magazynu firmy Bleckmann. Podejmij pracę w Holandii z Timing już dziś i niech to będzie prezent na lepsze jutro! Stabilna praca czeka na Ciebie!
Zadzwoń lub aplikuj!

#TwojaPracaMaZnaczenie
#BadzDumnyZTegoCoRobisz

Stanowisko: Order Picker/Pracownik magazynu

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Ręczne sortowanie i odbiór towarów za pomocą skanera
  • Przygotowanie towarów do wysyłki
  • Czynności porządkowe

Oczekujemy:
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1)
  • Doświadczenia w logistyce
  • Gotowości do pracy fizycznej

Zapewniamy:
  • Wynagrodzenie 9.96€
  • Pełną organizację wyjazdu
  • Zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających prywatnie
  • Opiekę polskich koordynatorów na miejscu

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna