Order picker- Komisjonowanie produktów sieci Makro - praca w magazynie / obsługa wózka EPT

Axell Holandia Sp. z o.o.

Holandia, Tilburg, zagranica

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4106
i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o.
Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP.

Miejsce pracy: Holandia, Tilburg

Obecnie dla naszego klienta zajmującego się dystrybucją produktów sieci Makro poszukujemy pracowników logistycznych, operatorów wożków EPT.

Twoje zadania:

  • Kompletowanie zamówień
  • Pakowanie produktów
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki
  • Obsługa wózka EPT

Uwaga! Każdy kandydat nie posiadający uprawnień na wózki widłowe przed rozpoczęciem pracy zostanie przeszkolony, a następnie otrzyma certyfikat EPT ważny w całej Holandii !

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na takim samym lub/i podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w średnim stopniu - B1
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Stawka: 9,34 € brutto / h

  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Darmowy transport do pracy
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
  • Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
Zachęcamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy za granicą od zaraz!