Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/12/2018.

Order picker/ komisjoner

Holandia, region Venray, zagranica

Sep Peeters Polska Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • order picker/ system słuchawkowy
  • 1 dniowy kurs na wózek EPT
  • przygotowywanie towaru pod zamówienie klienta lub sklepu (art. spożywcze, chemiczne, kosmetyki i inne towary)

Wymagania:

  • motywacja, dobra organizacja pracy
  • mile widziane osoby z doświadczeniem i certyfikatem na wózki EPT lub do przyuczenia
  • znajomość j. angielskiego mile widziana
  • prawo jazdy kat. B/ dodatkowym atutem
  • praca na długi okres czasu z możliwością zjazdu na urlop
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • oferta dla osób które wyrażają chęć pracy również w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku lub dłużej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • wypłacane dodatki zmianowe, urlopowe i wakacyjne
  • opieka polskich koordynatorów
  • zapewniamy mieszkanie (pokoje 2 osobowe) wyposażone w AGD,TV, Internet
  • transport do pracy w NL: rower, transport do pracy lub auto firmowe

Wymagania

Do pracy w Holandii poszukujemy osoby na stanowisko:

Prezentacja firmy

Agencja pośrednictwa pracy SepPeeters

Nr cert.1211

... Jesteśmy wiarygodnym partnerem w pośredniczeniu pracowników do pracy na terenie Holandii.

Oferujemy zatrudnienie w branży: logistycznej, budowlanej, produkcyjnej, i ogrodnictwie .
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka