Order picker – BEZ znajomości języka angielskiego! (Praca w Holandii)

Timing Sp. z o.o.

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz wyjechać do pracy w Holandii i odzyskać za to pieniądze? Jeśli tak to właśnie teraz mamy dla Ciebie oferty ze zwrotem kosztów transportu! Wykorzystaj swoją szansę już teraz! Nie czekaj i zarób z nami na swoje marzenia!

Kierowco! Mamy dla Ciebie DODATEK!

Masz czynne prawo jazdy kat. B? Chcesz dodatkowo zarobić? Mamy dla Ciebie ciekawy dodatek, którego nie możesz przegapić! Sprawdź to już teraz bo miejsca są ograniczone! Zapytaj konsultantów o szczegóły jeszcze dziś!

Lubisz pracę w logistyce? A może jesteś ambitny i chcesz zdobyć doświadczenie? Wybierz pracę w magazynie Bleckmann – znanym i renomowanym magazynie z odzieżą. Sprawdź już teraz szczegóły oferty pracy w Holandii!

TWOJE OBOWIĄZKI

  • będziesz kompletował zamówienia
  • będziesz skanował produkty
  • będziesz uzupełniał braki na półkach
  • będziesz kontrolował jakość produktów
  • będziesz odpowiedzialny za przygotowanie zamówień do wysyłki

NASZE OCZEKIWANIA

  • wystarczy byś posiadał prawo jazdy kat.B
  • wystarczy byś był dyspozycyjny do pracy zmianowej
  • wystarczy gotowość do pracy fizycznej
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

CO CI ZAPEWNIAMY

  • Wynagrodzenie w przedziale od 10,93 do 11,62 euro brutto za godzinę;
  • Gwarancja wysokich godzin pracy dla prawidłowego funkcjonowania;
  • Pełną organizację wyjazdu;
  • Zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających prywatnie;
  • Opiekę polskich koordynatorów na miejscu;
  • Pracuj przez dłuższy czas;
  • Wybór między pracą w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin;
  • Czyste, przyjemne i bezpieczne środowisko pracy;
  • Możliwości rozwoju (Lider Zespołu, Opiekun,).

Praca z Timing oznacza wiele zalet i fantastyczne dodatki, w tym m.in.:

  • Cotygodniowa wypłata wynagrodzenia;
  • Zniżka na ubezpieczenie zdrowotne;
  • Darmowe kursy online, aby poprawić swoje umiejętności.

Pamiętaj, że entuzjazm jest najważniejszy dla pracownika magazynu jeśli chcesz wspólnie ze swoim zespołem zrealizować udany proces. Jeżeli jesteś gotowy do pracy na 2 zmiany (dyspozycyjność od 6:00 rano do 1:00 w nocy) i możemy na Ciebie liczyć (na cały etat) w ruchliwych okresach, takich jak Czarny Piątek i inne okresy wyprzedaży to jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko. Jako pracownik magazynu masz także własny transport do parku w Bergen op Zoom (rowerem lub samochodem).

Gdzie będziesz pracować

Bleckmann jest liderem na rynku usług logistycznych dla branży mody i stylu życia. Marki takie jak: Abercrombie & Fitch i Hollister są wśród innych marek, dla których pracują. W magazynie jest zawsze tłoczno, ponieważ zamówienia muszą opuścić magazyn na czas ale nie robisz tego sam! Pracujesz w zespole entuzjastycznych kolegów, którzy wspólnie doprowadzają każdy dzień do pomyślnego zakończenia w miłej atmosferze i muzyką grającą zawsze w tle.

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka