Order picker (Bergen op Zoom)

Timing Sp. z o.o.

Holandia, Bergen op Zoom, zagranica

Opis stanowiska pracy

Lubisz pracę w logistyce? A może jesteś ambitny i chcesz zdobyć doświadczenie? Wybierz pracę w magazynie Bleckmann - znanym i renomowanym magazynie z odzieżą. Wyjedź do pracy w Holandii z Timing!

Sprawdź szczegóły i przekonaj się, że to oferta dla Ciebie!

Co będziesz robić?

  • kompletować zamówienia
  • skanować produkty
  • uzupełniać braki na półkach
  • kontrolować jakość produktów
  • przygotowywać zamówienia do wysyłki

Czego NIE oczekujemy?

  • doświadczenia - wystarczy pozytywne nastawienie i chęć do nauki!

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie w wysokości 10,04 euro brutto / godzinę + dodatki
  • zakwaterowanie w komfortowych, kilkupokojowych domach w okolicy
  • darmowy dojazd do pracy
  • opiekę polskich koordynatorów na miejscu

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:470

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • gotowości do pracy w ruchu
  • prawa jazdy (mile widziane)

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie