Order Management

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1119739

Order Management with Finnish, Swedish, Norwegian or Danish.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży lotniczej oraz obronnej zlokalizowanej we Wrocławiu, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób z dobrą znajomością języka Fińskiego, Szwedzkiego, Norweskiego lub Duńskiego na stanowisko Order Management.

Zakres Obowiązków:
  • zarządzanie zamówieniami klientów
  • praca z programem SAP
  • monitorowanie terminowości dostaw
  • uzyskiwanie informacji o dostawcy i informowanie klienta o statusie zamówienia
  • dbanie o prawidłowy i efektywny przebieg procesu obsługi klienta
  • rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych, podejmowanie decyzji w obszarze zamówień sprzedaży, dostaw, reklamacji
  • kontakt z innymi działami Łańcucha Dostaw oraz dostawcami, przewoźnikami, magazynami
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi
  • tworzenie raportów wewnętrznych

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • stabilne warunki zatrudnienia

Oczekiwania:
  • dobra znajomość języka Fińskiego, Szwedzkiego, Norweskiego lub Duńskiego
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientem

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem lub kontynuowaniem kariery w dużej międzynarodowej firmie i mówisz w jednym z w/w języków – APLIKUJ!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland