Order Management Specialist with German - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
Order Management Specialist with GermanMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Wprowadzanie danych dotyczących zamówień do systemu,
  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej,
  • Kontakt z interesariuszami,
  • Aktualizowanie baz danych i terminowe tworzenie raportów,
  • Wykonywanie korekt dokumentów sprzedażowych,
  • Archiwizacja dokumentacji.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu zaawansowanym,
  • Komunikatywność i proaktywność,
  • Znajomość pakietu MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP,
  • Mile widziane doświadczenie w łańcuchu dostaw, obsłudze klienta, księgowości.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym charakterze,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.