Order Management Specialist with English

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Order Management Specialist ze znajomością języka angielskiego. Osoba ta będzie odpowiedzialna za koordynowanie procesów zamówień, przy współpracy z klientami B2B oraz za wsparcie analityczne firmy i przygotowywanie raportów zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży elektronicznej. Organizacja należy do międzynarodowej grupy, w skład której wchodzi niespełna 80 biur na całym świecie, zatrudniających około 17 000 osób.

Opis stanowiska

  • Koordynowanie i wsparcie procesu Order Management;
  • Przygotowywanie raportów dla klientów zewnętrznych (B2B);
  • Przygotowywanie raportów oraz wsparcie analityczne firmy;
  • Współpraca z działami sprzedaży, logistyki i finansów w zakresie koordynacji procesów;
  • Współpraca z centralą logistyczną w UK;
  • Kontakt z klientami Marine oraz klientami Bałtyckimi;
  • Praca w systemie ERP związana z koordynacją złożonych zamówień oraz pozyskiwaniem, analizą i przetwarzaniem danych z systemu.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze obsługi klienta biznesowego bądź koordynowania procesami zamówień w firmach, produkcyjnych lub dystrybucyjnych;
  • Zdolność do budowania trwałych relacji biznesowych;
  • Wysokie zdolności analityczne;
  • Umiejętność zarządzania ryzykiem, pracy pod presją czasu, szybkiego uczenia się;
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej z dużą orientacją na szczegóły;
  • Doświadczenie w pracy w systemie ERP (mile widziane)
  • Znajomość pakietu Microsoft Office - szczególnie programu Excel;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (warunek konieczny).

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę;
  • Opieka medyczna;
  • Pakiet benefitów - w tym karta multisport;
  • Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page