Order Entry Junior Specialist

bioMérieux SSC Europe Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

bioMérieux SSC Europe Sp. z o. o. jest spółką z grupy bioMérieux, światowego lidera diagnostyki in vitro. Jako grupa działamy już od 50 lat i oferujemy rozwiązania diagnostyczne (aparaty, odczynniki), które pozwalają określić źródło choroby lub zakażenia przyczyniając się w ten sposób do polepszenia stanu zdrowia pacjentów oraz zwiększenia bezpieczeństwa konsumentów.
#WeArebioMerieux #OneSSC #JobYouWillLiked
Więcej szczegółów na temat bioMérieux znajdziesz na naszym kanale na YouTube bioMerieuxTV.
bioMérieux SSC Europe Sp. z o. o. jest wewnętrznym centrum usług wspólnych dla procesów finansowo – księgowych tj. księga główna, należności, zobowiązania oraz wsparcia sprzedaży w zakresie zamówień otrzymywanych od naszych Klientów. Dzięki świetnej pracy naszego zespołu, możemy się cieszyć wciąż rosnącym zaufaniem kolejnych obsługiwanych przez nas spółek. Obecnie nasze SSC współpracuje z 19 spółkami z grupy od Republiki Południowej Afryki po Tajlandię i Singapur.
Jeśli chcesz rozpocząć swoją zawodową przygodę w nowoczesnym centrum usług biznesowych zapraszamy do aplikowania:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obsługa administracyjna klientów w systemie SAP:

  • Wprowadzanie danych i ich uaktualnianie
  • Zarządzanie danymi klientów
  • Tworzenie kont nowych klientów
  • Zarządzanie zamówieniami
  • Wprowadzanie zamówień zwykłych i okresowych oraz ich modyfikacja

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość języka angielskiego jest wymagana w codziennej pracy
  • Znajomość systemu SAP będzie atutem
  • Koncentracja na szczegółach, praca pod presją czasu, ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Pakiet benefitów (usługi medyczne; system kafeteryjny myBenefit, w tym Karta Multisport; dofinansowanie komunikacji miejskiej Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych; nauka języków obcych
  • Dobra atmosfera i współpraca w zespołach, chilloutroom z balkonem, booksharing
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia merytoryczne, jasno określona ścieżka awansu), premia roczna
  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku w firmie o wysokich standardach etycznych
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany/a powyższym stanowiskiem prześlij swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając w przycisk po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.