Oracle SQL PLSQL Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1108140

Hays IT Contracting to nowoczesna firma zatrudniająca specjalistów IT z innowacyjnymi i rozwojowymi projektami.

Dla naszego klienta branży telekomunikacyjnej, aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiemOracle (SQL, PL/SQL) Developer.

Lokalizacja: Warszawa
Data rozpoczęcia: lipiec/sierpień/wrzesień 2018
Rodzaj pracy: UZ -> UoP

Obowiązki:

• Przygotowanie dokumentacji technicznej na podstawie analizy biznesowej
• Modelowanie struktur danych
• Rozwój aplikacji bazodanowych
• Tworzenie nowych funkcjonalności oraz współpraca z dostawcami zewnętrznymi
• Wsparcie w procesie testów i wdrażania nowych rozwiązań na środowiska testowe i produkcyjne

Wymagania:

• Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Doświadczenia w projektowaniu dużych systemów transakcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem aspektów wydajności i bezpieczeństwa
• Bardzo dobra znajomość Baz Danych Oracle (zwłaszcza PL/SQL)
• Znajomość technologii UML oraz narzędzi Enterprise Architect będzie dużym atutem
• Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00 – 11:00)
• Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland