Opis stanowiska pracy

Dolnośląskie Centrum Okulistyczne sp. z o. o. z siedzibą w centrum Wrocławia poszukuje osoby do obsługi punktu optycznego w przychodni okulistycznej.

Podstawowe obowiązki:
- obsługa punktu optycznego – w tym sprzedaż i dobór oprawek, zamawianie szkieł okularowych itp.
- osobista i telefoniczna obsługa pacjenta
- udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa komputera
- w przypadku osób z wykształceniem i doświadczeniem optometrycznym –
wykonywanie badań

Wymagania
- doświadczenie na stanowisku optyka sprzedawcy
- znajomość branży optycznej
- znajomość obsługi komputera
- komunikatywność
- dokładność i sumienność
- odpowiedzialność
- zaangażowanie
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży soczewek progresywnych
- dodatkowym atutem będzie wykształcenie i doświadczenie optometryczne

Poszukujemy osób pozytywnie nastawionych do życia, energicznych, śmiałych, lubiących pracę z ludźmi, dyspozycyjnych i nastawionych na rozwój.

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych w celach związanych z procesem rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r (t.j. Dz.U. z 2016r. poz. 922)”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Dolnośląskie Centrum Okulistyczne to ośrodek okulistyczny w centrum Wroc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia