Optyk / optometrysta Norwegia

CBA Recruitment

Oslo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Optyk / optometrysta

Oferujemy:
Legalna praca w Norwegii
Pomoc w zakwaterowaniu
Pomoc w załatwieniu formalności podatkowych oraz nostryfikacji dyplomu

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe i/lub minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku.
Umiejętność sprzedaży nowoczesnych okularów wyposażonych w zaawansowane soczewki okularowe,
Znajomość technik pomiarowych używanych podczas procesu sprzedaży okularów,
Znajomość soczewek optycznych różnych producentów,

Znajomość języka angielskiego
Znajomość języka norweskiego będzie atutem
Chęć uczestnictwa w darmowym, intensywnym kursie języka norweskiego

Prosimy o dołączenie do CV numerów telefonów do byłych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji.

Mile widziane
Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy