Opiekunowie domy opieki, domy starców

Personel Konsulting

22-400 Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Witam Państwa,
poszukuję na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej (Zeitarbeit) do Miast Bawarii, okolice Monachium, Norymbergi, Kassel: Opiekunek osób starszych do pracy domu starców.
Obowiązkowe doświadczenie w opiece i dobra znajomość niemieckiego.

Opis / Obowiązki:
Miejscem pracy domy starców w okolicy miasta Bawarii, Niemcy
Praca jest aktualna od natychmiast .

Praca jest na stałe i stacjonarna. Pracodawcą jest niemiecka agencja pracy tymczasowej
Praca na pełny etat, w systemie 2 - 3 zmian
160 godzin miesięcznie + nadgodziny
Główne zadania:
Kompleksowa opieka i wspieranie ludzi starszych i chorych przebywających w ośrodkach medycznych
Opieka ściśle wg. zaleceń lekarza
Wsparcie przy rehabilitacji
Pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania:
Aktualne przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych
Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego
Zadbany wygląd i kultura osobista
Odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie
Referencje z dotychczasowego miejsca pracy jako opiekunka

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
Stawka miesięczna około 1500 E netto

Dodatki od 25% do 50% do stawki godzinnej przy pracy na nocną zmianę, w niedziele
Dodatkowo dieta 100 euro netto za każdy przepracowany miesiąc
Zwrot kosztów podróży do pracy
Praca jest na kontrakt minimum 2 - miesiące

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce, bezpłatne

Bardzo proszę o propozycję kandydatek, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy, stopnia znajomosci j. niemieckiego i posiadania auta.
PROSIMY O PRZESYŁANIE CV , REFERENCJI TYLKO OSOBY SPEŁNIAJĄCE TE WARUNKI

W razie pytań jestem do dyspozycji.
Viele Grüße | Serdecznie pozdrawiam

Personalvermittlung | Agencja pracy 14948
ul.J.Kilińskiego 68 a
22-400 Zamość
czynne pon-piatek 9-17

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe
znajomość jezyka niemieckiego
referencje

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1993 roku.Zajmujemy się działalnością konsultin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
stała
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia