Opis stanowiska pracy

Praca od 19.03.2018 na 14 dni!!!

Do opieki kobieta 86 lat, 162cm, 54kg, choruje na niewydolność serca, ma problemy z oddechem (tlen), lekkie problemy z chodzeniem, nietrzymanie moczu, ogólnie osłabiona. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach życiowych. Do dyspozycji pokój z TV, internet.

Oferujemy:

  • 700EUR + 150EUR Premia świąteczna
  • zwrot kosztów podróży

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego.

Prezentacja firmy

Biuro Usług Finansowych \" ADJO \" Sikorski Adam to młoda, prężni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna