Opis stanowiska pracy

Miejscowość: Puchheim

Wyjazd: 14.09.2018

Wynagrodzenie: 1400€

J. niemiecki: Dobry

Płeć i wiek seniora: Kobieta, 80

Numer oferty: 1567PUC

ZOBACZ CO OFERUJEMY

Opis oferty:

Szukamy opiekunki do samotnej seniorki. Podopieczna jest jeszcze dość samodzielna, chodzi sama (ma tylko rollator). Tyle ile może podopieczna chce robić sama, nie lubi jak się za dużo pomaga, jest wymagająca i stanowcza. Opiekunka mieszka na górze – ma swój pokój z własną łazienką. Podopieczna mieszka na parterze. Jest dwóch synów – bardzo mili, bardzo pomocni – synowa jest na każde zawołanie opiekunki (mieszkają niedaleko). Pani ma lekką demencję, zapomina słów, ale nie ma w tej chwili poważniejszych objawów. Dwa razy w tygodniu przychodzi fizjoterapeuta i logopeda (poniedziałki i środy). Codziennie zapewnione są dwie godziny wolnego po obiedzie. W czwartek seniorka idzie do Tagespflege od 9:00-17:00, opiekunka ma wtedy wolne. Noce spokojne, seniorka wstaje, ale nie chce pomocy. Nie ma żadnych zwierząt. Na zakupy idzie się pieszo lub jeździ rowerem – cięższe przywozi synowa samochodem.

Choroby podopiecznego/-ej:

  • udar,
  • demencja,
  • problemy z poruszaniem,
  • osteoporoza.

Zakres wymaganych czynności przy podopiecznych:

  • pomoc przy myciu, ubieraniu się,
  • prowadzenie domu: utrzymanie porządku, pranie, prasowanie, zakupy,
  • przygotowywanie posiłków,
  • spacery, dotrzymywanie towarzystwa.

Wymagania:

  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym, mile widziane referencje,
  • brak nałogów.

Oferujemy:

  • legalną pracę w Niemczech,
  • opłacone składki ZUS,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą,
  • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom,
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
  • bezpłatny przejazd do i z Niemiec,
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń.

Kontakt:

Zapraszamy do aplikowania poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

LAXO Care znana<br/>i sprawdzona firma, która od wielu lat zatrud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna