opiekunka, wychowawca

Chata Skrzata

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prywatny klub malucha, poszukuje młodych osób do opieki nad dziećmi od 6-mcy do 3 lat ,chętnie z wykształceniem pedagogicznym , wychowania przedszkolnego, pielęgniarskim.

Do zadań osoby będzie należało :

- pomoc przy codziennej pielęgnacji dzieci

- pomoc przy spożywaniu posiłków

- spacery

- zapewnienie czułej i troskliwej opieki w czasie zajęć i zabaw

Wymagania

wykształcenie kierunkowe ,predyspozycje do wykonywania zawodu, kreatywność , pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość, zaangażowanie i chęć do pracy z dziećmi.
Konieczne doświadczenie w opiece nad dziećmi.
Mile widziane osoby posiadające zdolności plastyczne , muzyczne .
Prosimy o nie zgłaszanie się osób do prac biurowych.

Prezentacja firmy

Klub "Chata Skrzata" jest placówką opiekuńczo-wychowawcza z wieloletnim ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia