Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/3411

Obowiązki:

Do zadań Opiekunki będzie należało:

czynności higieniczno- opiekuńcze
planowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych (muzyczne, plastyczne,ruchowe) z uwzględnieniem rozwoju psychoruchowego dziecka
dbanie o rozwój dziecka oraz jego samopoczucie, wdrażanie do samodzielności dziecka
współpraca z rodzicami i z całym zespołem żłobka
dbanie o czystość i higienę w miejscu pracy

Co oferujemy:

umowę o pracę na pełny etat
stabilność zatrudnienia
możliwość dalszego rozwoju (dofinansowanie kursów i szkoleń)
pracę w młodym i kreatywnym zespole

Osoby, zainteresowane pracą w naszym żłobku, prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
  • Umiejętność pracy z dzieckiem
  • Umiejętność organizacji na stanowisku pracy
  • Komunikatywność

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Wymagania:-Uprawnienia do pracy z dziećmi do lat 3 lub - wykształcenie kierunkowe pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna/pedagogika opiekuńczo-wychowawcza lub kwalifikacje pielęgniarki, położnej, pedagoga społeczno-wychowawczego,pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego-Posiadanie książeczki do badań sanitarno epidemiologicznych-Niekaralność-Umiejętność pracy w zespole,kreatywność

Miejsce pracy: Kielecka 1, 45-401 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy