Opiekunka w Niemczech - miłe i mobilne rodzeństwo do opieki od 01.02.2020r.

Work Service Express

72144 Dusslingen, zagranica

Work Service Express Work Service Express

Miejsce pracy: 72144 Dusslingen
Region:

Support and Care - Opiekunka w Niemczech od 12 lat zajmuje się legalnym delegowaniem Opiekunek/Opiekunów osób starszych na teren Niemiec.
Dzięki ścisłej współpracy z prywatnymi rodzinami i wiarygodnymi agencjami partnerskimi, przedstawiamy faktyczny stan zdrowia Seniora.
Jesteśmy dla Ciebie wsparciem co przekłada się na Twoje poczucie bezpieczeństwa i komfort współpracy z nami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do opieki starsze, mobilne rodzeństwo mieszkające w jednorodzinnym domu w 72144 Dusslingen:

Pan Karl - 85 lat (170 cm, 70 kg) brak chorób otępiennych, porusza się o własnych siłach, samodzielnie korzysta z toalety, myje się i ubiera, noce przesypia bez zakłóceń. Jego towarzyszem jest pies rasy labrador.

Pani Maria- 94 lata (168 cm, 74 kg), ograniczona mobilność, porusza się przy rolatorze, brak chorób otępiennych, inkontynencja.

Pani Ruth - 92 lata (168 cm, 58 kg), początki demencji, porusza się o własnych siłach, ma wszczepiony rozrusznik serca.

Oprócz niewielkiego wsparcia przy myciu i ubieraniu, rodzeństwo potrzebuje głównie pomocy domowej / zajęcie się gospodarstwem domowym, gotowanie.

Rodzeństwo jest miłe i sympatyczne.

Seniorzy mieszkają w jednorodzinnym domu.
Dla Opiekunki osobna powierzchnia mieszkalna zaadaptowanego poddasza (telewizor w pokoju, dostęp do Internetu), dla Opiekunki posiadającej czynne prawo jazdy kategorii B – możliwość korzystania z samochodu osobowego, czas wolny zapewniony.

WYMAGANIA:

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
mile widziane są referencje i podziękowania od rodzin
dyspozycyjność od 01.02.2020r.

OFERUJEMY:

Legalne zatrudnienie
Odprowadzanie składki ZUS od średniej krajowej
Dokument A1 / karta EKUZ
Zwrot kosztów podróży
ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE wypłacane na czas - 1850 euro brutto
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
Opieka Koordynatora
POLEĆ NAS! za każdą poleconą Opiekunkę,
z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 EURO netto (2 miesiące pracy)