OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA, PRACA Z OSOBAMI Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI

Stowarzyszenie "ATUT"

Szczecinek, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0745

Obowiązki:

Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi na terenie miasta. zakres usług obejmuje:
uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia , w tym zwłaszcza-kształtowanie umiejętności zaspakajania podstawowych potrzeb życiowych i umiejętności społecznego funkcjonowania, motywaowanie do aktywności, leczenia i rehabilitacji, prowadzenie treningów umiejętności samoobsługi i umiejętności społęcznych oraz wspieranie, także w formie asystowania w codziennych czynnościach życiowych jak soamoobsługa, zwłaszcza wykonywanie czynności gospodarczych i porządkowych w tym umiejętność utrzymania i prowadzenie domu, dbałość o higienę i wygląd, utrzymywanie kontaktów z domownikami, rówieśniakmi, w miejscu nauki, pracy oraz ze społecznością lokalną, wspólne organizowanie i spędzanie czasu wolnego

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Specjalistyczne usługi mogą być swiadczone przez osoby posiadające kwalifikacje do wykonywania zawodu: terapeuty zajęciowego, pielęgniarki, asystenta osoby niepełnoisprawnej, opiekunki środowiskowej. Osoby świadczące specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi muszą posiadać co najmniej półroczny staż w jednej zjednostek (szpital psychiatryczny, jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi, placówce terapii lu oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym, ośrodku terapeutyczno- edukacyjno- wychowawczym) Osoby świadczące usługi muszą posiadać przeszkolenie i doświadczenie w zakresie - umiejętności kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań - kształtowania nawyków celowej aktywności prowadzenie treningu zachowań społecznych

Miejsce pracy: Połczyńska 2A, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Osoba do kontaktu: Emilia Komorska

Telefon: 94-374-53-89

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy