Opis stanowiska pracy

Firma JHI Personaldienstleistung, poszukuje Pani mówiącej po niemiecku, sympatycznej, zadbanej, cierpliwej do opieki nad kobietą (81 lat z zaawansowana demencja). Miejsce pracy okolice Frankfurt am Main. Do obowiązków jej należy: dbanie o dom, robienie zakupów, opieka nad podopieczną, Pani jest sprawna fizycznie. Rodzina chetnie zatrudni młodą osobę, która chciałaby nauczyć się języka niemieckiego, pomoże w zapisaniu się na kurs niemieckiego, jak również umożliwi uczęszczanie na kurs języka. Bardzo ważne, aby kandydatka posiadała prawo jazdy (do dyspozycji jest auto -automatik).

Dodatkowe informacje

    • oferta pracy od 01. sierpnia do 31 sierpnia w bardzo dobrze usytuowanej rodzinie,

    • oferta z mieszkaniem i wyżywieniem,

    • niemiecka umowa o pracę.

    •  dobre zarobki ,

    • zwrot kosztow podrozy,

    • firma nie pobiera od kandydatow zadnych oplat,

    • praca stala.

Wymagania

    • język niemiecki w stopniu komunikatywnym,

    • prawo jazdy kat. B,+ umiejetnosc jazdy automatikiem,

    • estetyczny wyglad,

    • zaświadczenie o niekaralnosci.

Wynagrodzenie

2000€ miesiecznie brutto + mieszkanie i wyżywienie.

Niemiecka umowa o pracę bezpośrednio z rodziną, opłacane są wszystkie świadczenia emerytalne i zdrowotne.

Prezentacja firmy

Szukasz pracy za granica ? zglos sie do nas, byc moze mamy oferte pracy ... Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zwrot kosztow podrozy
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Obsługa klienta, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Medycyna / Służba zdrowia