Opiekunka osoby starszej

P&M Vanessa Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem. Poszukujemy 17 opiekunek osób starszych w okresie od 01.10.2017 do 30.11.2017. Pracę oferujemy w Niemczech, w rejonie Nadrenia Północna Westfalia. Zatrudniamy na podstawie umowy zlecenie, którą po okresie próbnym możemy przekwalifikować na umowę o pracę. Delegujemy pracowników na podstawie formularza A1 oraz wyrabiamy kartę EKUZ w NFZ. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie oraz atrakcyjne zarobki. Wymagana znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym/komunikatywnym i doświadczenie przy opiece nad osobami starszymi. Szukamy osób życzliwych i odpowiedzialnych.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Obsługa klienta