Opis stanowiska pracy

Praca dla opiekunki ( j. niemiecki dobry) od 02.10.2019 na 2 miesiące- 1500 EUR/ m-c- 71364 Winnenden ( C/ May)

Do opieki kobieta, lat 92, waga 70 kg, wzrost 170 cm. Ma artrozę i nietrzymanie moczu. Porusza się za pomocą balkonika. Czasami potrzebuje wsparcia przy wstawaniu z łóżka- podopieczna pomaga przy tym. Jest osobą niewymagającą. Seniorka mieszka sama. Do dyspozycji opiekunki oddzielne mieszkanie, internet i TV. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego.

Jeśli jesteś zainteresowana(y) pracą w Niemczech w charakterze opiekuna osób starszych zgłoś się do nas, poniżej możliwości kontaktu:

  • wypełnij formularz dostępny na stronie: www.adjo.pl
  • napisz na adres:a.sikorski@adjo.pl
  • zadzwoń:
  • + 48 82 569 84 79, +48 519 142 771, +48 519 084 034
  • wyślij SMS o treści "Praca"

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego, e-maila lub SMS skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

Prezentacja firmy

Biuro Usług Finansowych \" ADJO \" Sikorski Adam to młoda, prężni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Praca fizyczna, Praca Inne