Opiekunka osoby starszej

Planeta Pracy s.c.

Niemcy, Elze, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opieka nad 90-letnią Panią/ od 4.04/ okolice Hannoveru

Miejsce:

Elze

Data wyjazdu:

2018-04-04

Długość zlecenia:

2 miesiące

Wynagrodzenie:

1550 €

Znajomość języka:

dobry

Podopieczny:

Opieka nad 90 letnią Panią. Podopieczna ma 150 cm , waży 55kg. Podopieczna jest osłabiona ze względu na wiek.

Opis oferty:

Podopieczna choruje na zapalenie stawów . Do seniorki 2 razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst, - zakłada pończochy uciskowe, pomaga przy prysznicu. Seniorce należy pomóc przy higienie, toalecie , przebieraniu się. Pani porusza się na wózku inwalidzkim, pomaga przy transferze. Zdarza się iż 1-2 razy seniorka wstaje w nocy. Pani mieszka w małej miejscowości w domu jednorodzinnym wraz z mężem. (nie wymaga opieki). Do dyspozycji jest oddzielny pokój, Tv, telefon, Internet może zostać założony.

Podopieczna wstaje ok 8 rano , 12:30 - spożywa obiad, następnie odbywa się drzemka i kładzie się spać ok 21:30. Szukamy Pani z dobrym niemieckim , doświadczeniem w opiece.

Wynagrodzenie : 1550 € + 150 € zwrot kosztów podróży.

Planeta pracy jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży opieki osób starszych. Naszym partnerom w Niemczech poszukujemy wykwalifikowanych opiekunek i opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych.

Dzięki Nam uzyskasz stałe zatrudnienie, sprawdzone oferty oraz wysokie wynagrodzenie za Twój trud włożony w wykonywaną przez Ciebie pracę.

Wysokie wynagrodzenie

( Zarobki do 1700 € netto )

Bonusy i premie okolicznościowe

(długoteminowa współpraca, polecenie opiekuna / opiekunki)

Legalne zatrudnienie

(opłacone składki ZUS)

Pełne ubezpieczenie

(formularz A1 i EKUZ)

Spersonalizowany dobór ofert

Krótki czas oczekiwania na ofertę

Przejrzyste umowy.

Pełen zwrot kosztów podróży

Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

Całodobowa opieka koordynatora

Wsparcie prawne i kadrowe.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne