Opis stanowiska pracy

Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Opiekunka osób starszych

Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref: OOS-DE/0121/IP

Oferujemy:

  • Zatrudnianie na warunkach niemieckich
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Stawka godzinowa: 11,60 EUR / h brutto + dieta dzienna 28,00 EUR netto
  • Darmowe zakwaterowanie
  • 3 darmowe posiłki dzienne w dni pracujące

Obowiązki:

  • opieka nad osobami starszymi w domach opieki w Niemczech;

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca fizyczna