Opiekunka osób starszych

Yvonne-N Sp, z o.o.

Niemcy, Langenbach, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opieka dotyczy Pani w wieku 88 lat, ważącej około 45 kg, poruszającej się głównie za pomocą Rollatora, mieszkającej w domku jednorodzinnym o powierzchni 120m2(4 pokoje, schody). W domu podopiecznej mieszka również jej córka z mężem, są bardzo mili i sympatyczni, nie wtrącają się do pracy Opiekunki oraz nie trzeba wykonywać dla nich żadnych dodatkowych czynności. Podopieczna lubi czytać gazety, dużo czasu spędza siedząc w fotelu, wymaga pomocy we wstawaniu (trzeba złapać ją za ręce) oraz w razie osunięcia z łóżka lub fotela wymagana jest pomoc w podciągnięciu się podopiecznej do wygodnej pozycji.

Nie ma potrzeby wstawania w nocy.

Opiekunka ma osobny pokój-16m2(łóżko, szafa, stół, łazienka jest wspólna), dostęp do Internetu. Po cięższe rzeczy Opiekunka jeździ na zakupy z córka podopiecznej, lżejsze robi sama, do sklepów jest około 10 minut drogi na piechotę.

Choroby: problemy z chodzeniem, nietrzymanie moczu , problemy ze słuchem.

Pomoce medyczne: Rollator, wózek inwalidzki, winda do wanny.

Obowiązki Opiekunki: robienie zakupów, przygotowywanie oraz podawanie posiłków, ubieranie/rozbieranie, higiena ciała(kąpanie), pomoc w toalecie, sprzątanie, pranie, kładzenie do łóżka, mycie głowy, chodzenie na spacery, prowadzenie rozmów, zmiana pampersów.

Termin pracy: 28.03.2018 – na miesiąc.

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz Opiekunka niepaląca papierosów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki,
  • zwrot kosztów podróży,
  • opłacane składki ZUS,
  • ubezpieczenia.

Prezentacja firmy

Nasza firma specjalizuje się w sprawowaniu całodobowej opieki nad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Medycyna / Służba zdrowia