Opiekunka Osób Starszych w Wielkiej Brytanii (Domiciliary Carer)

Blu Global UK Limited

Wielka Brytania, zagranica

Od: Blu Global UK Limited
Miejsce pracy: Wielka Brytania

Zarobki od €1,900 do €2,500 miesięcznie (brutto)

Blu Global jedna z wiodących w Europie firm pośredniczących w znajdywaniu pracy poszukuje

Opiekunek osób starszych w Wielkiej Brytanii

(Live in oraz Domiciliary)

chętnych do podjęcia pracy i zamieszkania w Wielkiej Brytanii

(obywateli Unii Europejskiej)

Pomoc w zorganizowaniu podróży/transportu oraz zakwaterowania

Oferujemy pełen etat i stałą umowę w różnych lokalizacjach w Wielkiej Brytanii.

Każde zlecenie różni sie w zależności od danego Klienta - szczegółowe informacje zostaną omówione bezpośrednio podczas składania aplikacji.

MOŻLIWE RÓŻNE DATY ROZPOCZĘCIA PRACY

Nasi Klienci zapewniają pełne darmowe szkolenie.

Opis stanowiska

Opieka nad pacjentami w domach opieki w ciągu dnia lub możliwość zamieszkania w domu pacjenta, obejmująca dotrzymywanie towarzystwa lub bardziej specjalistyczną opiekę osobistą w razie potrzeby.

W większości ofert nie jest wymagane prawo jazdy na tym stanowisku.

Gwarantowane minimum 35 godzin pracy tygodniowo.

Wymagania

  • Mile widziane prawo jazdy
  • Troskliwe usposobienie
  • Mile widziane doświadczenie
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim, a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem.