Opiekunka osób starszych w Niemczech !

HR Investment Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy jako Opiekunka osoby starszej ? Zgłoś się do nas !

Na rynku usług opiekuńczyć istniejemy już ponad 10 lat.Prowadzimy stałą rekrutację Opiekunek i Opiekunów osób starszych w Niemczech. Posiadamy tylko sprawdzone oferty, gwarantujemy legalne zatrudnienie i stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem.
Do współpracy zapraszamy osoby z całego kraju. Nie musisz stawiać się osobiście w biurze. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 71 363 45 14 lub 539 955 700

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie (składki ZUS, druk A-1, EKUZ)
- Wynagrodzenie wypłacane w PLN lub EUR
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- Dodatkowy pakiet ubezpieczeń wyjazdów zagranicznych
- Stałe wsparcie polskiego konsultanta podczas pobytu w Niemczech

Agencja Pośrednictwa Pracy
ul. Stalowa 9
41-214 Sosnowiec

Adres korespondencyjny:
Pl. Powstańców Śl. 13/4
53-329 Wrocław
Tel. 71 363 45 14

Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

Wymagania

- Komunikatywna znajomośc j. niemieckiego
- Doświadczenie w opiece nad osobą starszą

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Praca fizyczna