Opiekunka osób starszych w Niemczech – dobra oferta, 1500€ miesięcznie na rękę

LAXO Care

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Miejscowość Offenburg

Wyjazd 29.10.2018

Wynagrodzenie 1500€

J. niemiecki Bardzo dobry

Płeć i wiek seniora Kobieta, 80

Numer oferty 1321OFF

Opis oferty:

Seniorka, 80 lat, mieszka sama w nowoczesnym mieszkaniu z windą i dużym balkonem. Małe, bardzo ładne miasteczko, wszędzie blisko. Pani ma częste zmiany nastroju, trzeba mieć do niej dużo cierpliwości i być wyrozumiałym, ponieważ związane jest to z chorobą. Seniorka porusza się na wózku inwalidzkim. Jest w stanie wstać i przejść kilka kroków samodzielnie, ale po domu dla bezpieczeństwa jeździ na wózku. Noce spokojne, seniorka wstaje do toalety, ale nie potrzebuje pomocy. Podopieczna niechętnie wychodzi z domu, najlepiej czuje się u siebie, podlewa kwiatki lub czyta. Wymaga dużo uwagi, kiedy się nudzi chce spędzać czas z opiekunką. W czasie wolnym można wyjść do miasta, seniorka może zostać sama w domu. Opiekunka ma stały dostęp do Internetu.

Choroby podopiecznego/-ej:

  • trudności w poruszaniu wynikające z wieku (wózek inwalidzki),
  • Parkinson,
  • nadciśnienie tętnicze
  • nietrzymaniem oczu.

Zakres wymaganych czynności przy podopiecznych:

  • pomoc przy myciu, ubieraniu się, jedzeniu
  • prowadzenie domu: utrzymanie porządku, pranie, prasowanie, zakupy
  • wizyty u lekarza (taxi), dotrzymywanie towarzystwa.

Wymagania:

  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym, mile widziane referencje,
  • brak nałogów.

Oferujemy:

  • legalną pracę w Niemczech,
  • opłacone składki ZUS,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą,
  • bonus, w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom,
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
  • bezpłatny przejazd do i z Niemiec,
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń.

Prezentacja firmy

LAXO Care znana<br/>i sprawdzona firma, która od wielu lat zatrud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne