Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2017.

Opiekunka osób starszych Niemcy od 2400€ za kontrakt

81-589 Gdynia, zagranica

ULIFE

Opis stanowiska pracy

Opiekunka osób starszych Niemcy 2400 € za kontrakt + premiei za święta

OFERUJEMY:

• Wysokie zarobki , wypłaty w EURO od 2400€ za kontrakt

• Terminowe wypłaty wynagrodzenia

• Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec

• Odprowadzanie składek ZUS w Niemczech(Pełne ubezpieczenie AOK na terenie Niemiec )

• Możliwość ubiegania się o emeryturę w Niemczech

• Sprawdzone zlecenia przez naszych agentów

• Bezpieczeństwo zatrudnienia – umowa zlecenie

• Zakwaterowanie oraz wyżywienie

• Pokrywamy koszty podróży jak i ją organizujemy

• Brak ukrytych kosztów

• Stała współpraca

• Dysponujemy również krótkimi zleceniami na zastępstwo 4/6 Tygodni

• Na terenie kraju dysponujemy prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym mającym 9000 placówek w całej Polsce! (czas oczekiwania na wizyte lekarska 24h od momentu zgłoszenia nie jak w Zusie 2 lub 3 miesiące)

OBOWIĄZKI :

• Opieka nad osobą starszą w domu klienta

• Prowadzenie gospodarstwa domowego

• Pomoc w codziennych czynnościach

• Czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

WYMAGANIA :

• Znajomość języka Niemieckiego w stopniu komunikatywnym

• Gotowość do wyjazdu

• Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

• Prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem

• Cierpliwość

• Pogodne usposobienie

• Chęć do pracy

Rekrutujemy osoby z całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania !

Twoje zadowolenie –Naszym celem !

Kontakt tel. : 58 380 23 45

Ulife jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zapewniająca prace w opiece osób starszych na dogodnych warunkach .Wybierając naszą firmę dajemy pewność, że wszystkie zlecenia są rzetelnie sprawdzone przez naszych agentów w Niemczech , a wszelkie formalności związane z organizacja wyjazdu jak i transportem leżą po naszej stronie dzięki czemu zapewniamy jakość naszych usług na najwyższym poziomie. Gwarantujemy terminowe wynagrodzenia oraz długotrwałą współprace, oraz wysokie dodatki świąteczne.

Ulife jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zapewniająca prace w opiece osób starszych na... dogodnych warunkach .Wybierając naszą firmę dajemy pewność, że wszystkie zlecenia są rzetelnie sprawdzone przez naszych agentów w Niemczech , a wszelkie formalności związane z organizacja wyjazdu jak i transportem leżą po naszej stronie dzięki czemu zapewniamy jakość naszych usług na najwyższym poziomie. Gwarantujemy terminowe wynagrodzenia oraz długotrwałą współprace, oraz wysokie dodatki świąteczne.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
6.000,00 zł - 12.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
za święta
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna