OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - BAWARIA - 1900 euro brutto

Work Service Express

83367 Petting Kühnhausen, zagranica

Work Service Express Work Service Express

Miejsce pracy: 83367 Petting Kühnhausen
Region:

Support and Care - Opiekunka w Niemczech od 12 lat zajmuje się legalnym delegowaniem Opiekunek/Opiekunów osób starszych na teren Niemiec.
Dzięki ścisłej współpracy z prywatnymi rodzinami i wiarygodnymi agencjami partnerskimi, przedstawiamy faktyczny stan zdrowia Seniora.
Jesteśmy dla Ciebie wsparciem co przekłada się na Twoje poczucie bezpieczeństwa i komfort współpracy z nami.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do opieki para Seniorów:
Seniorka: 87 lat, 155 cm, 45 kg,
Senior: 88 lat, 160 cm, 58 kg.

Stan zdrowia Podopiecznych:

demencja,
mobilność przy rolatorze,
inkontynencja (wkładki) - Seniorka,
problemy z sercem - Senior,
brak problemów ze snem,
Seniorzy charakteryzują się dużym spokojem, łagodnością, otwartym sercem dla zwierząt.

Warunki socjalne: dom w zabudowie bliźniaczej, dla Opiekunki przygotowany jest osobny pokój z zapewnionym dostępem do intermentu.
Rodzina, dla zwiększenia komfortu pracy Opiekunki, zapewniła codzienne wsparcie pielęgniarek w zakresie podstawowej pielęgnacji Podopiecznych (2 x dzień) oraz możliwości korzystania z samochodu osobowego marki Renault Twingo z manualną skrzynią biegów, czas wolny gwarantowany.

Aby umożliwić Seniorom codzienną komunikację z Opiekunką , oferta pracy kierowana jest do Opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Zapraszam do aplikowania bądź kontaktu telefonicznego.

Jeżeli przedstawiona oferta pracy nie jest ofertą, której szukasz - zadzwoń -
poszukamy oferty zgodnej z Twoimi oczekiwaniami.
Pozdrawiamy,
Zespół Support and Care

CO OFERUJEMY?

Składki ZUS od 4765 złotych brutto – pełny etat
ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE – 1900 euro brutto
GWARANTUJEMY terminowe wypłacanie wynagrodzenia - do 10 dnia każdego miesiąca (EURO / PLN)
Zwrot kosztów podróży
Dokument A1 / karta EKUZ
Życzliwe i regularne wsparcie doświadczonych koordynatorów – TELEFON ALARMOWY czynny całą dobę (24 / 7)
Możliwość powrotu w to samo miejsce
POLEĆ NAS ! Poleć naszą firmę a otrzymasz 200 euro