Opiekunka/Opiekun osób starszych

Germanicus Pflegedienst Daheim

Opole, opolskie

Od: Germanicus Pflegedienst Daheim
Miejsce pracy: Opole

Firma Germanicus Pflegedienst Daheim Aldona Kibitlewska powstała w 2007 roku i obsługuje cały teren Niemiec w sektorze opiekuńczym. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie sprawdzonych i dobrze działających systemów obsługi klienta indywidualnego. Wpis do krajowego rejestru agencji zatrudnienia daje gwarancję uczciwości i rzetelności ze strony Firmy Germanicus Pflegedienst Daheim Aldona Kibitlewska.

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku niemieckim Germanicus Pflegedienst Daheim poszukuje opiekunki/opiekunów z całej Polski.

Obecnie do pracy w Niemczech szukamy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • zapewnienie swoim podopiecznym na terenie Niemiec należytej i fachowej pomocy w ich własnym domu,
  • prowadzenie gospodarstwa domowego,
  • sprawowanie opieki,
  • przygotowywanie posiłków,
  • organizowanie czasu wolnego dla podopiecznego,
  • towarzyszenie podczas wizyt lekarskich.

Wymagania

  • mile widziane, jeśli jesteś osobą w wieku 35 – 65,
  • mówisz komunikatywnie lub dobrze po niemiecku,
  • nie jesteś karana/karany za przestępstwa umyślne wynikające z Kodeksu Karnego,
  • w pracy z osobami starszymi umiesz okazywać empatię, cierpliwość, jesteś gotowa/gotowy nieść pomoc osobom starszym, wspierać je w ich naturalnym otoczeniu,
  • nie nadużywasz alkoholu,
  • posiadasz niezbędną wiedzę i doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i/lub niepełnosprawnymi,
  • masz wystarczającą motywację do pracy i jesteś gotowa/gotowy na nowe wyzwania zawodowe.

Oferujemy

  • pracę w sprawdzonej i solidnej Firmie,sprawdzone, pewne i bezpieczne miejsca pracy
  • pracę w Niemczech
  • rzetelność, fachowość, doświadczenie w branży opiekuńczej.
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia, stopnia znajomości języka niemieckiego, stopnia trudności opieki nad seniorami od 1.100 do nawet 1.600 EUR
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, emerytalno-rentowe, wypadkowe
  • bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie w domu podopiecznego z oddzielnym pokojem
  • zwrot poniesionych kosztów podróży
  • system zmianowy już od 6 tygodni
  • całodobową opiekę/stały kontakt z Firmą Germanicus Pflegedienst Daheim 7 dni w tygodniu

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji drogą elektroniczną.