Opiekunka / Opiekun Osób Starszych

iOPIEKA.eu

Gdańsk, pomorskie

iOPIEKA.eu

Praca w charakterze opiekuna osoby starszej w Niemczech u klienta indywidualnego – to zajęcie dla osób otwartych i komunikatywnych. iOPIEKA oferuje legalną i dobrze płatną pracę. Cechy, których szczególnie poszukujemy u naszych przyszłych pracowników, to uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Opieka nad podopieczną lub podopiecznym, pomoc w codziennych rutynowych czynnościach (spożywanie posiłków, ubieranie się, higiena osobista, przemieszczanie się), wspieranie w prowadzeniu gospodarstwa domowego (pranie, sprzątanie, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów), pomoc w przestrzeganiu zaleceń lekarskich, asystowanie podczas spacerów, wyjazdów, organizacja czasu wolnego, troska o dobre samopoczucie podopiecznego.

WYMAGANIA

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (rodzinne lub zawodowe)
  • odpowiedzialność, ciepło i empatia wobec podopiecznych
  • otwarta, serdeczna postawa wobec innych
  • dyspozycyjność przez okres co najmniej 2 miesięcy
  • dobry stan zdrowia
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

ZAPEWNIAMY

  • legalną pracę (umowa, A1)
  • wysokie wynagrodzenie
  • opłacenie składek ZUS
  • gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
  • zorganizowanie dojazdu do miejsca pracy oraz powrotu do kraju
  • przejrzyste zasady współpracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę naprzemienną – w Niemczech i w Twojej lokalnej społeczności
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyślij swoje cv pod adres: praca@iopieka.eu
Wypełnij formularz rejestracyjny: http://iopieka.eu/rejestracja.html
Zadzwoń do nas: 730 07 07 33
Wyślij SMS "IOPIEKA": 534 430 231
www.iOPIEKA.eu