OPIEKUNKA/OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH PLUS EXTRA PREMIA LETNIA NAWET 1500 ZŁ NA RĘKĘ!!!

Euro-job Sp. z o.o.

40-004 Katowice, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy opiekunki/opiekunów osób starszych, do podstawowych obowiązków należy:

- proste czynności pielęgnacyjne
- dbanie o gospodarstwo domowe (sprzątanie, gotowanie, zakupy)
- dotrzymywanie towarzystwa oraz aktiwizacja osoby podopiecznej
- pomoc w codziennych czynnościach, troska o osobę podopieczną, dbanie o jej dobre samopoczucie

Oferuejmy:

- legalne zatrudnienie potwierdzone dokumentem A1
- umowa zlecenie podpisywana nawet na rok czasu
- atrakcyjne zarobki od 1400-1600 Euro na rękę
- bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
- organizację oraz pokrycie kosztów podróży
- opiekę koordynatora w miejscu pracy 24 godz./dobę 7 dni w tygodniu
- premie nawet do 1500 zł

Wymagania

- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- mile widziane prawo jazdy
- mile widziane wykształcenie medyczne lub opiekuńcze

Prezentacja firmy

Firma Euro-Job jest Agencja Pracy Tymczasowej. Tworzą ja osoby od wielu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia