Opiekunka/ Opiekun osób starszych w domach opieki (Care Assistant)

HEADHUNTERS SP Z O O

Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (nr cert. 10079) dla swojego brytyjskiego klienta, poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Opiekunka/ Opiekun osób starszych w domach opieki (Care Assistant)

Opis pracy

Praca w domach opieki w południowej części Anglii, również dla par oraz znajomych, którzy chcą pracować razem. Praca polegająca na pomocy osobom starszym w czynnościach dnia codziennego, higienie osobistej, czynieniu ich życia jak najbardziej niezależnym i komfortowym.

Pracodawca oferuje:

  • szkolenie wstępne,
  • pracę również dla par oraz znajomych, którzy chcą pracować w tym samym miejscu,
  • 7,50 – 8,00 GBP za godzinę brutto, w zależności od lokalizacji,
  • zatrudnienie na pełny etat, 38 - 48 godziny tygodniowo, możliwość nadgodzin,
  • zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach, zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika w wysokości 45 GBP tygodniowo (odpłatność ściągana z pensji),
  • bezpłatny bilet lotniczy oraz transfer z lotniska,
  • pracę dla sieci domów opieki z długoletnim doświadczeniem oraz ustabilizowaną pozycją na rynku brytyjskim,
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zrozumienie roli opiekuna – umiejętność pracy z osobami starszymi,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w domach opieki lub prywatnie,
  • odpowiednie cechy charakteru – empatia, opiekuńczość, cierpliwość.

Osoby zainteresowane i spełniające warunki, prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku angielskim).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).

Prezentacja firmy

Dostarczamy Klientom optymalnych rozwiązań w zakresie rekrutacji i sele... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia