OPIEKUNKA / OPIEKUN osób starszych - Niemcy

Medira Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Zapewniamy bezpieczną pracę w opiece w Niemczech na najlepszych warunkach finansowo-socjalnych. Dla nas liczy się człowiek- szanujemy naszych pracowników i ich pracę. Specjalizujemy się w usługach opieki i pomocy domowej dla osób starszych i chorych na terenie Niemiec. Współpracujemy z niemieckimi agencjami, oferujemy sprawdzone oferty pracy, które dopasowujemy do kwalifikacji i preferencji Kandydatów. Naszym Opiekunkom zapewniamy opiekę koordynatorów oraz legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Premia wakacyjna nawet 250 EUR !

Zostaliśmy wyróżnieni certyfikatami: Reztelna Firma, Firma Godna Zaufania, Złoty Rekomendowany Pracodawca.

Naszym Opiekunkom oferujemy ponadto najlepsze warunki zatrudnienia na rynku:

·        legalne zatrudnienie (odprowadzamy składki do ZUS od średniej krajowej, zapewniamy zaświadczenie A1 i kartę EKUZ)

·        bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 1010-1500 EUR netto (na rękę) wypłacane zawsze terminowo

·        ATRAKCYJNE PREMIE DODATKOWE

·        nagrody uznaniowe za dobre wykonywanie zlecenia, premie za polecenie opiekunki lub klienta

·        opiekę koordynatorów w Polsce i w Niemczech

·        organizację i pokrycie kosztów podróży w obie strony

·        wyżywienie i zakwaterowanie w domu podopiecznego, gwarancję czasu wolnego

·        dodatkowe bogate ubezpieczenie podróżne

·        ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań Kandydatów

·        elastyczne terminy i zasady wyjazdów, dużo ofert pracy ‘od zaraz’

Opis stanowiska:

Opieka nad osobą starszą lub chorą, towarzyszenie jej i pomoc w życiu codziennym, oraz prowadzenie gospodarstwa domowego.

Wymagania:

  • min. podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • ciepłe i przyjazne usposobienie

Jeśli to możliwe, prosimy przesyłać życiorys (CV) ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

* Działamy legalnie na podstawie Certyfikatu Agencji Zatrudnienia nr 18363 wydanego przez Marszałka Województwa Śląskiego.

* Szanujemy naszych Kandydatów! Jesteśmy członkiem koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.