Work Service Express Work Service Express

OPIEKUNKA/NIEMCY

Miejsce pracy: Bawaria
Region:

Jeżeli wyjazd traktujesz jak coś więcej niż pracę, a los podopiecznego nie jest Ci obojętny.
Jeśli w swoje obowiązki angażujesz się całym sercem, a bycie opiekunką osób starszych to dla Ciebie nie zawód a powołanie.

Dołącz do naszego zespołu profesjonalnych opiekunek i opiekunów osób starszych

Obowiązki:

Mycie Podopiecznego
Karmienie
Gotowanie
Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu
Przenoszenie pacjenta
Utrzymywanie czystości w domu Podopiecznego
Spacery i dotrzymywanie towarzystwa
Robienie zakupów w imieniu podopiecznego

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Oferujemy:

Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
Dokument A1 / karta EKUZ
Składki ZUS odprowadzane od 4263 zł brutto
Stabilną pracę na lata
Opiekę koordynatora 24h/7 dni w tygodniu
Opiekę rzecznika pracownika
Możliwość dodatkowego ubezpieczenia prywatnego GENERALI - koszt po stronie Pracownika