Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/08/2018.

Opiekunka na zastępstwo do pana do ESSEN

50-155 Wrocław, dolnośląskie

HR Work Force Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Simply Jobs jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej poszukujemy osób do opieki dla naszego klienta w Niemczech – oferta pracy tymczasowej.

Od 07/08.01.2018 poszukujemy zmienniczki na 2 miesiące ze panią Jadwigę. Praca w miejscowości Essen w Niemczech.

Do opieki jest samodzielny Pan, który ma problemy ze wzrokiem i słuchem. Podopieczny mieszka sam w domu z ogrodem. Przychodzi Pflegedienst, aby kąpać Pana.

Do zadań opiekunki będzie należało dotrzymanie towarzystwa podopiecznemu, utrzymanie porządku w domu, drobne prace domowe: gotowanie, pranie, prasowanie,robienie zakupów, pomoc w ogrodzie, wizyty w aptece.

Rodzina gwarantuje opiekunce oddzielny, umeblowany pokój.

Wynagrodzenie 1250 euro netto

Zapewniamy

- legalną pracę na podstawie umowy o pracę

- ubezpieczenie – opłacamy składki ZUS od średniej krajowej

- zarobki 1250 euro netto (możliwość wypłaty w euro lub w złotówkach)

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

- nie pobieramy żadnych opłat manipulacyjnych od pracownika

- zatrudniamy osoby z terenu całej Polski

- pomoc naszego biura w razie ewentualnych problemów

Wymagania

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, chorymi lub niepełnosprawnymi (w Niemczech),
- zaangażowanie oraz szacunek do osób starszych,
- odpowiedzialność, cierpliwość

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku... pośrednictwa pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
6.716,00 zł - 6.716,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia