Opiekunka do starszego pana od 27.03/ 57572 Niederfischbach/ do 1450 EUR + zwrot kosztów za podróż

Opieka dla Seniora

Niemcy, Niederfischbach, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy opiekunkę z komunikatywnym/dobrym językiem niemieckim.

Informacje o podopiecznym:

  • mężczyzna, 175 cm, 134 kg, 85 lat,
  • problemy z poruszaniem się, potrafi chodzić przy rollatorze,
  • cukrzyca,
  • nietrzymanie moczu.

W domu znajduje się:

  • 2 specjalistyczne łóżka, wózek inwalidzki, rollator, krzesełko toaletowe

Podopieczny zapomina się już, ma początkującą demencję. Większość czasu spędza na łóżku specjalistycznym w salonie i sypialni.

Podopieczny pomaga przy wstawaniu z łóżka i potrafi zrobić kilka kroków. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. Codziennie przychodzi Pflegedienst.

W pracach domowy pomaga sprzątaczka i żona podopiecznego.

Małżeństwo mieszka w domu na wsi.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 519 421 903. Można również wysłać bezpośrednio CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Opieka dla Seniora to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi