Opiekunka do starszego pana od 27.03/ 57572 Niederfischbach/ do 1450 EUR + zwrot kosztów za podróż

Niemcy, Niederfischbach, zagranica

Opieka dla Seniora

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy opiekunkę z komunikatywnym/dobrym językiem niemieckim.

Informacje o podopiecznym:

  • mężczyzna, 175 cm, 134 kg, 85 lat,
  • problemy z poruszaniem się, potrafi chodzić przy rollatorze,
  • cukrzyca,
  • nietrzymanie moczu.

W domu znajduje się:

  • 2 specjalistyczne łóżka, wózek inwalidzki, rollator, krzesełko toaletowe

Podopieczny zapomina się już, ma początkującą demencję. Większość czasu spędza na łóżku specjalistycznym w salonie i sypialni.

Podopieczny pomaga przy wstawaniu z łóżka i potrafi zrobić kilka kroków. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. Codziennie przychodzi Pflegedienst.

W pracach domowy pomaga sprzątaczka i żona podopiecznego.

Małżeństwo mieszka w domu na wsi.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 519 421 903. Można również wysłać bezpośrednio CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Opieka dla Seniora to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się rekrutacją... personelu oraz świadczeniem usług opiekuńczych głównie na terenie Niemiec   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Opieka nad osobami starszymi