Opiekunka do samotnej 96 letniej Pani w Dreźnie - od 2.09.2017

Work Service Express

01187 Drezno, zagranica

Work Service Express Work Service Express

Miejsce pracy: 01187 Drezno
Region:

Dla naszego klienta LogistykaPL poszukujemy kandydatów na stanowisko Opiekunka / opiekun osób starszych w Niemczech

Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?
A znasz słabo język niemieckim?

Jeśli odpowiedziałaś/ odpowiedziałeś TAK na każde z powyższych pytań - JESTEŚ NAM POTRZEBNA/ POTRZEBNY

OBOWIĄZKI:

Do zadań opiekunki będzie pomoc w codziennych czynnościach 96-letniej samotnej Pani mieszkającej z Dreźnie.

Podopieczna jest osłabiona z powodu wieku, choruje na osteoporozę oraz początki inkontynencji. Porusza się samodzielnie korzystając z pomocy rolatora. Noce są przespane.

Podpieczona mieszka z bloku w 3 pokojowym mieszkaniu. Do dyspozycji opiekunki pokój z dostępem do internetu, telefonu i TV. Pani lubi wyjść do teatru, muzeum, odwiedzić znajomych.

Czas wolny codziennie zapewniony, możliwość dodatkowych wyjść. Do ścisłego centrum miast 2 km.

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:
• Kursy, referencje i podziękowania od rodzin

OFERUJEMY:

STAWKA: od 1480 euro brutto

• Legalne zatrudnienie
• Składki ZUS od 4263 złotych brutto - pełny etat
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Zwrot kosztów podróży - 120 Euro netto za kontrakt (możliwość kupna biletu na autokar)
• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE 1414 Euro brutto
• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
• Opiekę koordynatora 24h/7 dni w tygodniu
• Opiekę rzecznika pracownika

• POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć naszą firmę a otrzymasz 200 euro
• Program lojalnościowy Asy€Kasy zgarnij dodatkową kasę do 600 euro

• Mobilny Rekruter - Nie możesz przyjechać do nas? My przyjdziemy do Ciebie! (dotyczy woj. śląskiego)
• Masz problem z komornikiem? Udzielimy Ci porady!